KONST / Litografier / Färglitografi 14652086
nr 1465 2086
Corneille
(1922-2010), Belgien
"La Fardeé". Signerad, numrerad 50/150, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 75x56, yttermått inklusive ram: 84x64 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:59:59
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Corneille
Läs mer om Corneille